Nif logo 2016 long vardeord toppbild

Lagledare

FFA - Fotboll för alla

Lagledare Monica Svensson monicasvensson00@gmail.com 076-2830319

Tränare Anders Mattsson anders.mattsson@bjornbergs.se 070-8926702

Tränare Dan Niklasson niklasson.dan@gmail.com 073-6556424


Nifenlirarna - pojkar och flickor 2014-2012

Tränare Javier Villegas 0709426578


Herr

Tränare Per Stensveden per.svensteden@live.se 073-9764695

Lagledare Anders Granström anders.granstrom@antalis.com 0700397140


P05

Tränare Fredrik Bostedt fredrik.bostedt@hsb.se 0708-122678

Lagledare Anna Engrund anna@engrundsredovisning.se 070-4582933

Lagledare Patrik Whitfeldt

Lagledare Ronnie Nyberg ronnie.nyberg@turascandinavia.com 0733515273

Lagledare Johan Andersson johan.a.andersson@nynashamn.se 0761258864


P07

Tränare Joakim Seldahl joakim@excelly.se 070-7670305

Tränare Fredrik Wellgard fredrik.wellgard@soderbergpartners.se 072-5293848


P08

Tränare Tobias Myhre tobias@sponsorhuset.se 073-6567900

Tränare Gamal Hatipovic ghatip@outlook.com 070-4296052

Lagledare Samir Keric tuning_ks@hotmail.com 073-9817334


P09

Tränare Magnus Wennerberg mag61@hotmail.com 070-5488890 072-2529786

Thomas Jacobsson 0707292350 076-225 01 03‬

Christoffer Nilsson nilsson_8708@hotmail.com 0739739845

P10


Tränare Niklas Svanberg Niklas.svanberg@nynashamn.se 0722215677

Tränare Bljerim Bajrami bertis22@hotmail.com 0736398615

Lagledare Jonas Olsson jonas.olsson@husmanhagberg.se 0704380738


P11

Tränare Johan Otterström johanotterstrom77@gmail.com 0733870879

Tränare Mathias Persson frostviken@yahoo.com 0705240843

Lagledare Nihad Hazirovic Nihad_hazirovic@hotmail.com 46700565623


F07

Tränare Johan Gustafsson info@fotojohan.se 070 876 83 38

Lagledare Carina Brink shirinamanda06@hotmail.com 0702674523


F08

Jesper Kjellerås 0733766770

David Pyring 0706062750

Ledare Tobias Sagestam t_sagestam@hotmail.com 0763095142



F09

Tränare Emma Ny emma.ny@nynashamn.se 076-1258488

Tränare Johan Tegnerud johan@linqan.se 070-2779985


F10

Tränare Viveca Vardam vardam.v@gmail.com 0734165443

Tränare Senad Redzic senad_r9@hotmail.com 0706818699

Ledare Jenny Måhlgren jmahlgren@hotmail.com 0735-120001


F11

Tränare Dan Jarl dan.jarl@me.com 0739876281

Tränare Tobias Sagestam t_sagestam@hotmail.com 0763095142


P12

Tränare Simon Görndt 070-289 01 23

Tränare Bashkim Bajrami 076-335 06 66

Tränare Linda Johansson 073-683 85 83



Sponsorer och samarbetspartners

Md ica
Md elon
Md pdf platta sponsor nyn s
Md nyn sbost der
Md flamenco svart
Md thebrandstudio
Md malmstens
Md v rmev rden
Md cj byggtj nst
Md telgra
Md xlbygg 5 nynashamn  1
Md s dert rns l s
Md nr logga 1
Md sponsorhuset
500 butiker som ger rabatt när du handlar via Sponsorhuset.se. Du och Nynäshamns IF delar på rabatten.
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub