Nif logo 2016 long vardeord toppbild

Lagledare

FFA - Fotboll för alla

Lagledare Monica Svensson monicasvensson00@gmail.com 076-2830319

Tränare Anders Mattsson anders.mattsson@bjornbergs.se 070-8926702

Tränare Dan Niklasson niklasson.dan@gmail.com 073-6556424


Nifenlirarna - pojkar och flickor 2013-2011

Tränare Niklas Svanberg najjklas@live.se 0763082994 0765773442

Tränare Javier Villegas 0709426578


Herr

Tränare Per Stensveden per.svensteden@live.se 073-9764695

Lagledare Anders Granström anders.granstrom@antalis.com 0700397140


P04

Tränare Joackim Steen steen69@live.se 070-6673140 070-7696356

Tränare Claes Funk vernixab@gmail.com 0736340999

Lagledare Tina Sandqvist tina73@live.se 070-9724869

Lagledare Börje Josephsson ehandel@josephsson.com 070-2899747


P05

Tränare Fredrik Bostedt fredrik.bostedt@hsb.se 0708-122678

Lagledare Anna Engrund anna@engrundsredovisning.se 070-4582933

Lagledare Peter Ljungdell 070-7552676

Lagledare Patrik Whitfeldt


P06

Tränare Ronnie Nyberg ronnie.nyberg@turascandinavia.com 0733-515273

Tränare Johan Andersson johan.a.andersson@nynashamn.se 076-1258864

Tränare Tomas Vesslen cremeramanda@hotmail.com 072-8749411


P07

Tränare Joakim Seldahl joakim@excelly.se 070-7670305

Tränare Fredrik Wellgard fredrik.wellgard@soderbergpartners.se 072-5293848


P08

Tränare Tobias Myhre tobias@sponsorhuset.se 073-6567900

Tränare Gamal Hatipovic ghatip@outlook.com 070-4296052

Lagledare Samir Keric tuning_ks@hotmail.com 073-9817334


P09

Tränare Magnus Wennerberg mag61@hotmail.com 070-5488890

Tränare Samuelson Kristian_samuelson07@hotmail.com 072-2529786

Thomas Jacobsson 0707292350

Victor Johansson 076-225 01 03‬


F04/05

Tränare Linda Larsson 073-736 94 50

Tränare Linda Larsson 073-920 03 96

Lagledare


F06/07

Tränare Johan Gustafsson info@fotojohan.se 070 876 83 38

Lagledare Lina Tegelstam


F08

Jesper Kjellerås 0733766770

David Pyring 0706062750


F09

Tränare Emma Ny emma.ny@nynashamn.se 076-1258429

Tränare Johan Tegnerud johan@linqan.se 070-2779985


F10

Tränare Emma Ny emma.ny@nynashamn.se 076-1258429


P10

Tränare Aydan Bilgic aydan@live.se 0762052786

Tränare Bljerim Bajrami bertis22@hotmail.com 0736398615

Lagledare Jonas Olsson jonas.olsson@husmanhagberg.se 0704380738




Md ica
Md elon
Md team sportia
Md pdf platta sponsor nyn s
Md nyn sbost der
Md malmstens
Md v rmev rden
Md cj byggtj nst
Md telgra
Md xlbygg 5 nynashamn  1
Md s dert rns l s
Md nr logga 1
Md sponsorhuset
500 butiker som ger rabatt när du handlar via Sponsorhuset.se. Du och Nynäshamns IF delar på rabatten.
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub